MOLKİM ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER SANAYİ VE TİCARET AŞ.

2013 yılında sektörün ihtiyaçlarına çözüm sunmak amacıyla kurulan Molkim, endüstriyel temizlik kimyasalları ve makineleri, triboloji, kalıp ayırıcılar konularında tecrübe ve bilgi birikimine sahiptir. Kurulduğu günden bu yana "Parolası bilim olan yenilikçi ve ekosistem dostu çözümler sunuyoruz" misyonunu ve Ar-Ge faaliyetleri ile ihracat potansiyeli yüksek ürünlerin geliştirilmesini ve ticarileştirilmesini benimsemiştir. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesini 2020 yılında alan Molkim, İzmir'de 4000 m2 kapalı alanda faaliyet göstermektedir.

Mart 2020 itibariyle Teknoloji ve Sanayi Bakanlığı onayı ile "Ar-Ge Merkezi" haline gelen Molkim, endüstriyel makine ve temizlik kimyasalları, özel tasarım makineler, otomasyon sistemleri gibi birçok alanda projeler yürütüyor.

Makine üretim hattında farklı tipte endüstriyel yıkama makineleri (Ultrasonik, sprey, fırçalı, salınımlı sistem vb.) ile müşterilerinin temizlik süreçlerine destek olabilmektedir. Standart ürün gruplarımızın yanı sıra farklı sektörlerin prosesleri için özel tasarım makineler üreterek ihtiyaçlara özel çözümler sunmaktadır.

Ayrıca endüstriyel alanlarda prosese özel makine ve hat çözümleri ile anahtar teslim projeler sunan firmamız, müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu tüm otomasyon faaliyetlerini de gerçekleştirmektedir. Firma bünyesinde projelendirme, robotik uygulama ve otomasyon yazılımları tek elden, hızlı ve optimize edilerek sağlanmakta, müşterilerimize otomasyon projeleri ve SCADA veri izleme otomasyon çözümleri konusunda da hizmet verilmektedir.

Ayrıca ulusal ve uluslararası kuruluşlar tarafından desteklenen birçok projemiz bulunmaktadır. Ayrıca Ar-Ge merkezi bünyesinde yürütülen ve şirketin öz kaynakları ile desteklenen projeler de yürütülmektedir.

Telefon: 0232 449 59 93
Adres: A.O.S.B Mahallesi 10021 Sokak No:1 Çiğli, İzmir,Turkey
Web: molkim.com