OTONOM TEKNOLOJİ ROBOTİK ELEKTRONİK ve YAZILIM SAN. LTD. ŞTİ.

Otonom Teknoloji Robotik, Elektronik ve Yazılım Ltd. yenilikçi insansız ve otonom sistem çözümleri sunan bir mühendislik ve teknoloji şirketidir. 2012 yılında kurulan ve ISO9001 sertifikasına sahip olan şirketimizin genel merkezi ve üretim tesisleri Ankara'da bulunmaktadır. 
Türkiye'de uzun menzilli ve havadan hafif teknolojilerde uzmanlaşmış tek firma olan ve dünya çapında aynı odağa sahip çok az şirket arasında yer alan Otonom Teknoloji; sınır güvenliği, istihbarat-gözetleme-keşif (ISR), iletişim, kritik tesis güvenliği, arama-kurtarma, çevre koruma, trafik kontrol görevleri, tarım ve daha birçok alanda çözümler sunmaktadır.
Otonom Teknoloji, havadan hafif bağlı aerostatlar (aerodinamik DORUK ve küresel DOLUNAY ürün aileleri) ve elektrikle çalışan bağlı dronlar (TETRON® ürün ailesi) dahil olmak üzere uzun ömürlü, uygun maliyetli ve kompakt insansız hava platformları tasarlar, geliştirir ve üretir. Ürünler, yüksek rüzgar hızına ve zorlu çevre koşullarına dayanacak ve gelişmiş güvenilirlikle birlikte uzun süreli çalışma süresi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.
Otonom Teknoloji'nin %100 özgün tasarıma sahip olduğu ürünlerin tamamı ITAR'dan muaftır. Platformlar, müşterilerin faydalı yük konfigürasyonlarına ve istenen operasyon irtifası gereksinimlerine göre uyarlanmaktadır. Kameralardan (EO/IR/multispektral/LIDAR), baz istasyonlarına, radarlara, akustik sensörlere ve haberleşme rölelerine kadar çeşitlilik gösteren faydalı yükler, kullanıcıların çok sınırlı yer görüş hattı yerine geniş alanları izleyebilmelerini sağlıyor. Benzer şekilde, kısa süreler için aerostat ve/veya drone platformlarının hizmet alımı da mümkündür.

Telefon: +90 312 210 11 88
Faks: 0312 266 14 04
Adres: Bilkent Cyberpark Tepe Binası No:315 Çankaya ANKARA
Web Adresi: otonomteknoloji.com