AKSA MOTORLU ARAÇLAR PLASTİK KİMYA MAKİNE METAL SAN. ve DIŞ TİC. A.Ş.

Türk Savunma Sanayii'nin ihtiyaçları doğrultusunda 2011 yılında Ankara'da faaliyetlerine başlayan Aksa RunFlat, kurulduğu günden bu yana RunFlat alanında tasarımdan teste kadar tüm süreçleri yürütmekte ve gelişimine emin adımlarla devam etmektedir.

TOMA için RunFlat Sistemi geliştirme çalışmalarına 2011 yılında başlayan firmamız, tüm tekerlekli kara araçları için sistem tedarik edebilecek seviyeye ulaşmıştır. Ayrıca Savunma Sanayi ihtiyaçları dışında; İç Güvenlik, Kamu, İş Makinaları ve Özel (VIP) araçlar için de RunFlat tasarlanmakta ve üretilmektedir. Sadece ürün tedariğinde değil, satış sonrası teknik destek ve montaj aşamasında ihtiyaç duyulan özel aparatların geliştirilmesi ve tedariğinde de her zaman müşterilerinin yanındadır.

Konusunda uzman malzeme tedarikçileri ile hammadde aşamasında kaliteyi garanti altına alırken, her zaman müşteri beklentilerini aşmayı ilke edinmiş, girdi hammadde kontrolünden proses ve final kontrollerine kadar her aşamada kalite anlayışı ile hizmet verilmesi hedeflenmiştir. Ayrıca tasarlanan ve üretilen tüm ürünler belirlenen yük ve hızlarda yük test cihazı üzerinde simüle edilerek validasyonu yapılmaktadır.

Telefon: 0312 269 47 47
Faks: 0312 341 70 10
Adres: AHİ EVRAN MAH. 243 CAD. NO:14 SİNCAN ANKARA
Web: aksarunflat.com.tr