ANDAR ELEKTROMEKANİK SİSTEMLER SAN. ve TİC. A.Ş.

Merkezi Ankara'da bulunan ANDAR Elektromekanik, 2012 yılında büyük bir inovasyon tutkusuyla kurulmuştur. Şirket, o tarihten bu yana havacılık ve askeri savunma platformları için güvenilir ve hafif elektromekanik sistemler geliştirmeye devam ediyor. ANDAR'ın elektromekanik sistem çözümleri bugüne kadar 500.000 uçuş saatine ulaşmıştır. Birikimli bilgi birikimi, deneyimli mühendisleri, şirket içi tasarım ve üretim yetenekleri ve Müşteri Portföyü ANDAR'ın başarılarının anahtarıdır. 
ANDAR, çözüm ortağı olduğu paydaşları için özgün tasarımları ve üretim yöntemlerindeki dikey uzmanlığı ile en kısa teslim süreleri, erişilebilirlik, ürün güvenilirliği ve satış sonrası hizmetler açısından değer yaratmaktadır.
ANDAR, dünyayı değiştiren projelerin bir parçası olarak, engin tecrübesi ve ezber bozan teknolojileriyle harmanladığı çözümleriyle başarısını artırıyor.
ANDAR, güvenilirlik, idame edilebilirlik, ağırlık, maliyet ve zamanlamadan oluşan performans kısıtlarını, hazır çözümler veya özel yapım çözümler kullanarak çözmektedir.
Anahtar Çözümler: BLDC Servo Motorlar, Motor Sürücüleri, Güç ve Hareket Aktarıcıları, Sensörler, Dümen Pedalı Sistemi, Rotor Fren Sistemi, Trim Servo Aktüatörü, Spoiler Servo Aktüatörleri, Kanopi Servo Aktüatörü ve Müşterinin aşağıdaki fonksiyonel testleri kendi bünyesinde yapmasını sağlayan Servo Test Standları.

Telefon: 0312 385 04 50
Faks: 0312 385 04 51
Adres: ODTÜ TEKNOKENT İKİZLER BİNASI ZK-2 06800 ODTÜ ÇANKAYA ANKARA
Web: andar.com.tr