ARKSIGNER YAZILIM ve DONANIM SAN. TİC. A.Ş.

Yenilikçi ve çözüm odaklı bir bakış açısıyla 2015 yılında yola çıkan ArkSigner, Türkiye ve dünyada katma değer yaratacak, kullanıcılara fayda sağlayacak yüksek teknoloji dijital güvenlik çözümleri sunuyor. 

Ankara Üniversitesi Teknokent’te başlayan yolculuğumuz e-İmza, kimlik tespiti, kimlik doğrulama ve donanım ürünleri ile sadece 8 yılda dünyanın farklı noktalarına ulaşmayı başardı. Kurumsal ve bireysel kimlik doğrulama ve e-İmza çözümleri ile ön plana çıkan firmanın bugün Ankara, İstanbul ve Londra’da satış ve Ar-Ge merkezleri bulunuyor. 

Genç ve nitelikli ekibi ile yazılım ve donanım alanında sektörde fark yaratan çalışmalara imza atıyor. Durmadan yenilenen teknolojiyi yakından takip ediyor, Türkiye’de e-dönüşümün yapıtaşı olabilecek ürünlerle fark yaratacak en kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyor. 

Dijital güvenlik çözümleri üreten ArkSigner; yerinde kimlik tespiti ve kimlik doğrulama, uzaktan yapay zeka tabanlı kimlik tespiti ve kimlik doğrulama, tekil oturum platformu, elektronik imza yazılım çözümleri, Elektronik Sertifika Hizmet Sağlayıcı olarak e-İmza sertifika üretimi, yerli ve milli kimlik ve pasaport kart okuyucu üretimi alanlarında dijital dünyanın güvenliğini sağlamaktadır.

Hizmet verdiği başlıca sektörler bankacılık, fintechler, kamu kurum ve kuruluşlar, tele sağlık, dijital sağlık, iletişim, lojistik olarak sıralanabilir. 

Ön plana çıkan ArkSigner hizmetleri ise şunlar:

  • Anında kullanıma hazır e-İmza altyapıları
  • Kimlik tespiti ve doğrulama çözümleri
  • Tek dijital kanaldan müşteri edinimi platformları

Ek olarak Yerli ve milli kimlik doğrulama ve e-İmza çözümleri ile dijital güvenlikte fark yaratan ArkSigner, BTK lisanslı, yasal bir elektronik e-İmza sertifika sağlayıcısıdır.

7 Haziran 2023 tarihinde tüm BTK süreçlerini tamamlayan firmamız; ARKİMZA markası ile 

  • Elektronik İmza Sertifikası
  • e-Mühür
  • Zaman Damgası 

Hizmetlerini kullanıcıları ile buluşturuyor. 

Arkİmza, 5070 Sayılı Kanun’a uygun olarak geliştirilmiş bir e-İmza sertifika ürünü. BTK tarafından yetkilendirilen Elektronik Sertifika Hizmet Sağlayıcı (ESHS) markalardan biri olan Arkİmza 2023 yılında kullanıcılara hizmet vermeye başladı. Türkiye’nin dijital güvenlik alanında öncü firması ArkSigner tarafından ortaya çıkarılan marka, dijital belgelerin yüksek güvenlikle ve mevzuatlara uygun olarak imzalanmasını sağlıyor.

Kimlik doğrulama ve elektronik imza altyapıları ile dijital dönüşümün önemli misyonlarından birini hayata geçiren ArkSigner, ESHS misyonu ile tüm kurumsal ve bireysel süreçleri uçtan uca dijital hale getiriyor. Teknolojiye ve gezegenimize değer katıyor! 

Arkİmza projesinin hayata geçirilmesi ile artık tek bir noktadan e-İmza sertifikası satın almak, güvenli e-İmza altyapılarından kişi ya da işletmeye en uygun çözümü seçmek -entegrasyon sorunu olmaksızın- dijital belgeleri güvenli yoldan imzalamaya başlamak mümkün. 

Alanında uzman ve dinamik ekibi ile AR-GE ve ÜR-GE faaliyetlerini yürüten firmamızın çözümleri yaklaşık yirmiden fazla ülkede 15 milyondan fazla kullanıcı tarafından kullanılıyor. Dünyada ve Türkiye’de katma değer yaratacak hizmetler üretmeyi hedefleyen ArkSigner, daima ilerici bir bakış açısıyla durmaksızın çalışmalarını sürdürüyor.

Telefon: 0312 484 79 33
Adres: ÜNİVERSİTELER MAH. BİLKENT CYBERPARK, CYBERPLAZA A BLOK KAT:6 NO:603 ÇANKAYA ANKARA
Web: arksigner.com