CEY SAVUNMA VE SİMÜLASYON SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.

CEY Savunma ve Simülasyon Sistemleri A.Ş., savunma ve simülasyon alanlarında engin bilgi ve deneyime sahip mühendisler tarafından kurulmuş genç ve dinamik bir şirkettir. Şirketin odaklandığı alan ileri ve kapsamlı simülasyon teknolojileri, hedeflediği sektör ise savunma sanayiidir. 

Şirket, yenilikçi ve özgün yazılım çözümleri geliştiren güçlü mühendislik ekipleri ve deneyimli kadrosunun yanı sıra güçlü bir kurumsal altyapıya sahiptir. Bu çözümler Simülasyon, Entegrasyon ve Validasyon olmak üzere 3 ana kategoriye ayrılabilir. CEY Savunma'nın MODE ve REOM gibi model geliştirme araçları ve kütüphaneleri ile gerçek dünya sistemlerini, verilerini ve olaylarını simüle edilmiş ortamda "model" olarak geliştirmek mümkündür. CEY Savunma'nın ARTI ve SISE gibi birlikte çalışabilirlik ürün ve destekleri kullanılarak simülasyon sistemleri birbirine entegre edilebilir veya diğer sistemlerle hızlı bir şekilde bağlanabilir. Simüle edilen veriler, gerçek dünya sistemlerine ve simülatörlerine sağlanabilir ve ardından sistemler ve modeller, CEY Savunma'nın SITE ve TEFS gibi simülasyon ve test ortamları kullanılarak kolayca doğrulanabilir ve onaylanabilir.

MODE, simülasyon projelerinde kavramsal modelleme aşamasında kullanılabilecek model tanımlama dili ve araçları ailesidir. Otomatik kod üretimi sayesinde geliştirme süresini kısaltır. HLA ve DIS standartları ile uyumlu, dinamik uyarlanabilir, görsel bir araçtır.

ARTI, simülasyon sistemlerinin birlikte çalışabilirliği için kullanılan gelişmiş çalışma zamanı altyapısıdır. Yeniden kullanılabilirliği en üst düzeye çıkarır ve entegrasyon çabalarını en aza indirir. Hızlı ve güvenilir iletişim sağlar ve HLA detaylarını soyutlar.

SITE, Savunma Sistemleri için simülasyon ve test ortamıdır. Askeri silahlar ve sistemler için bir test ortamı sağlar. Kullanımı kolay bir grafik kullanıcı arayüzüne sahiptir, dijital haritalar ile 2D ve oyun motoru entegrasyonu ile 3D'yi destekler. SITE'yi MODE ve ARTI ile birlikte kullanarak eksiksiz bir simülasyon ve modelleme geliştirme çerçevesi sağlamak mümkündür

Telefon 0312 266 22 55
Faks 0312 266 22 56
Adres Üniversiteler Mahallesi 1596. Cadde Hacettepe Teknokent No:6A/30 06800 Çankaya / ANKARA
Web Adresi ceysavunma.com