DORÇE PREFABRİK YAPI ve İNŞAAT SANAYİ TİCARET A.Ş.

DORCE, prefabrik modüler çelik yapı imalatı, ihracatı ve yurtdışı müteahhitlik hizmetleri konusunda bir Türk dünya markası olarak sektörün ilk kurulan ve lider firmalarından biridir.
DORCE, farklı coğrafi bölgelerde, zorlu iklim koşullarında, her türlü ihtiyacı karşılamaya yönelik prefabrike modüler yapıları, kendi bünyesinde mühendislik, tedarik, üretim, lojistik, montaj, altyapı ve üstyapı çalışmaları ile test ve devreye alma dahil anahtar teslim olarak tamamlamaktadır.
DORCE, 40 yıllık tecrübesi ile yerel ve uluslararası kalite standartları kapsamında faaliyet gösteren Avrupa'nın en büyük prefabrik çelik yapı üretim tesisine sahiptir. DORCE, mühendislik ve müteahhitlik hizmetleri desteği ile prefabrik modüler çelik ve konvansiyonel yapılar inşa edebilmektedir.
DORÇE, Türkiye merkezli bir şirket olarak 60'tan fazla ülkede küresel bir varlığa sahiptir ve 40 yıllık deneyime sahiptir;
- Sanayici/üretici kimliği; DORCE, Avrupa'nın en büyük hafif çelik yapı üreticilerinden biridir. Üretim tesisi Ankara, Türkiye'de yer almaktadır.
- Müteahhit kimliği; DORÇE son 10 yıldır ENR (Engineering News-Record)'a göre dünyanın en büyük 250 müteahhitlik firmasından biridir.
DORÇE, Petrol, Gaz ve Enerji Endüstrisi, Madencilik Endüstrisi, Rafineri, İnşaat Endüstrisi ve Savunma Endüstrisi alanlarında, Devlet Kurumları (Bakanlıklar, Valilikler, Büyükelçilikler vb.), Uluslararası ve kar amacı gütmeyen Kuruluşlar vb. için dünyanın her yerinde projeler tamamlamaktadır.
DORCE, Modern İnşaat Yöntemleri (MMC), İmalat ve Montaj için Tasarım (DFMA) ve Endüstrileşmiş İnşaat Yöntemleri için Tasarım (DIMC) ile çağın gerekliliklerini yakalayarak, geleneksel yöntemler yerine Yapı Bilgi Modellemesi (BIM) kullanarak bir projenin tüm yaşam döngüsünü kendi bünyesinde tasarım, inşaat ve işletme hizmetleri ile yönetmektedir.

Telefon: 0312 472 82 10
Faks: 0312 472 82 18
Adres: MERKEZ OFİS: AŞAĞI ÖVEÇLER MAH. 1325. SOK. NO:6 06460 ÇANKAYA ANKARA, ÜRETİM TESİSİ: SARAY MAH. DENİZ SOK. NO:3 06980 KAHRAMANKAZAN ANKARA
Web: dorce.com.tr