FNSS Savunma Sistemleri A.Ş.

Dünya Çapında Güvenilir ve Saygın Bir Türk Savunma Şirketi

FNSS, tekerlekli ve paletli zırhlı muharebe araçlarının yanı sıra muharebe mühendisliği araçları, kuleler ve sürdürülebilirlik çözümleri tasarlama ve üretme konusunda uzmanlaşmış, dünya çapında tanınan bir kara sistemleri şirketidir. Çeşitli ülkelerdeki kullanıcıların tercih ettiği çözüm sağlayıcı olan Şirket, dünya çapında binlerce zırhlı muharebe aracı teslim etmiştir.

Yenilikçi Çözümlerle Değer Katmak

FNSS, yetkin ve dinamik iş gücü sayesinde, tasarım aşamasından hizmet ömrünün sonuna kadar, tüm ürün yaşam döngüsü boyunca yenilikçi çözümler sunmaktadır. Şirket, 1990 yılındaki ilk üretiminden bu yana, kullanıcılarının ihtiyaçları doğrultusunda, araç tasarım ve üretim kabiliyetlerini sürekli geliştiriyor. FNSS'nin KAPLAN sınıfı paletli zırhlı ürün ailesi ve PARS tekerlekli zırhlı araçları, 21'inci yüzyılda da yeni nesil muharebe aracı trendlerine yön vermeye hazırlanıyor.

Kullanıcı Beklentilerini Karşılamak

FNSS, her kullanıcının gereksinimlerini karşılamak için özelleştirilmiş çözümler tasarlar ve geliştirir. FNSS'nin, kişiye özel ürünleri, talep edilen zaman dilimlerinde teslim etmedeki başarısının anahtarı, proje yönetimine esnek yaklaşımında yatıyor. Bu yaklaşım, geniş bir tedarik zinciri ve çok çeşitli küresel ortaklıkları yönetme becerisi ile tamamlanmaktadır.

FNSS, benzersiz ihtiyaçlara yönelik birçok ürünü başarıyla tasarladı ve tedarik etti. Bu araçlar, FNSS'nin kullanıcı odaklı iş modelleri ve özel çözümleri ile tasarlandı, üretildi ve dünya ordularına teslim edildi.

Geleceği Güvenle İnşa Etmek

FNSS ürünleri, en zorlu koşullarda, çok sayıda kullanıcı tarafından dayanıklılık testlerine tabi tutulmuş ve muharebe görevlerinde kendini kanıtlamıştır. Kullanıcı memnuniyetini, kalıcı bir kavram olarak gören FNSS, ürünlerinin, kullanım ömürlerinin ötesinde de hizmet vermesini sağlamak için çalışıyor ve ortaya çıkan ihtiyaçları, kullanım süreleri boyunca karşılıyor.

FNSS, yerel işgücü istihdamı, yurt içi tedarik zincirlerinin kurulması, ülke içi eğitim ve teknoloji transferini içeren yerelleştirme paketleri ile uluslararası kullanıcıları için de önemli bir değer yaratarak fark yaratıyor. Savunma sanayisinde 30 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan FNSS, yenilikçi çözümler üreterek kullanıcılarına değer katmaya devam ediyor.

Telefon 0312 497 43 00
Faks 0312 497 43 01
Adres Oğulbey Mahallesi Kumludere Caddesi No: 11, 06830 Gölbaşı, ANKARA
Web Adresi fnss.com.tr