HAVELSAN

HAVELSAN, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Güçlendirme Vakfı'na bağlı, Türkiye'nin önde gelen teknoloji şirketlerinden biridir. HAVELSAN, onlarca yıllık tecrübesi ve nitelikli insan kaynağı ile silahlı kuvvetler, kamu ve özel sektör için yüksek teknoloji tabanlı yazılım yoğun çözümler ve ürünler sunmaktadır.

Güvenilir, sürdürülebilir ve stratejik bir çözüm ortağı olarak HAVELSAN, C4ISR Teknolojileri; Simülasyon, Otonom ve Platform Yönetim Teknolojileri; Bilgi ve İletişim Teknolojileri alanlarında yurt içinde ve yurt dışında birçok referans projeye imza atmıştır.

HAVELSAN, Suüstü/Sualtı C4I Sistemleri, Hava C2I Sistemleri ve Kara/Müşterek Komuta Kontrol Sistemleri konularında çözümler sunmaktadır. Türkiye'nin tek ve tek, tek kaynaktan kendini kanıtlamış savaş yönetim sistemi sağlayıcısı HAVELSAN, Türk donanmasının caydırıcılık gücünü artırmasına ve küresel pazarlardaki rekabet gücünü güçlendirmesine katkıda bulunmuştur.
Dünyanın önde gelen simülatör firmalarından biri olan HAVELSAN, yıllardır TSK'ya kritik teknolojiler ve anahtar teslim çözümler sunuyor. HAVELSAN, dünya standartlarında, sektör lideri simülasyon kabiliyetleri ile dünya çapındaki müşterilerinin gelişen taleplerini karşılamak için en iyi simülasyon ve eğitim ürünlerini, çözümlerini ve hizmetlerini sunmaktadır.
HAVELSAN, Hibrit Sürü zekâsı yeteneklerini, Müşterek Robotik ve Otonom Sistemler alanındaki tecrübesi ile birleştirmiştir. HAVELSAN'ın Dijital Birlik konsepti kapsamında geliştirdiği otonom insansız hava, kara ve deniz araçlarından öne çıkanlar BARKAN (Otonom Orta Sınıf İnsansız Kara Aracı), BAHA (Bulut Altı Otonom İHA) ve SANCAR SİDA (Silahlı İnsansız Otonom Deniz Aracı)'dır.

HAVELSAN, güvenilir bir gelecek için bütünsel savunma sistemleri geliştirmenin yanı sıra dijital dönüşüme de öncülük ediyor.

HAVELSAN bir yazılım şirketi olarak da BİT alanında ürün ve çözümler sunarak çeşitli kurumların anayurt güvenliği, siber güvenlik, dijital dönüşüm vb. ihtiyaçlarını karşılayacak sistem ve ürünler sunmaktadır.

HAVELSAN halen CMMI Seviye-3, ISO 9001, ISO 27001, ISO 45001, ISO 14001, AQAP-2110, AQAP 160, EFQM gibi uluslararası kabul görmüş yönetim sistemi standartlarına/sertifikalarına sahiptir.

Telefon 0312 219 57 87
Faks 0312 219 57 97
Adres Mustafa Kemal Mah. 2120.Cad. No.39 06510 Çankaya ANKARA
Web Adresi havelsan.com.tr