LENTATEK Uzay Havacılık ve Teknoloji A.Ş.

Kuruluşumuzdan bu yana benimsediğimiz geleceği tasarlama vizyonumuzla geliştirdiğimiz her teknolojinin öncüsü olarak, Teknoloji Mükemmeliyet Merkezimizde (TMMM) yıllar içinde edindiğimiz yazılım, donanım, test ve doğrulama ile sistem entegrasyonu yeteneklerimizle yapay zekâ, siber güvenlik ve büyük veri çözümleri tasarlıyor ve geliştiriyoruz.

Türkiye'nin lider İHA platform üreticisi olarak, insansız sistemler alanında her bir parçasını milli sermayemizle geliştirdiğimiz özgün sistemlerle geleceği şekillendiriyoruz.

Hidrojen ve Yakıt Pili Teknolojileri alanında faaliyet gösteren dünyanın sayılı şirketlerinden biri olarak, grubumuzun sürdürülebilirlik uygulamalarının ana stratejisi olan Temiz Enerji'nin geleceğini, üniversite ve sanayi iş birliğiyle yürüttüğümüz sayısız Ar-Ge çalışması ve ileri teknoloji çalışmalarında ödüllerle tescillenmiş bir modeli benimseyerek edindiğimiz engin tecrübe sayesinde, son teknolojiye sahip yeni nesil laboratuvarlarımızda yapılandırıyoruz.

Ülkemizin uzay teknolojilerindeki vizyon, strateji ve hedeflerini yakından takip ediyor, uzay teknolojileri alanındaki ihtiyaçları karşılama yetkinliğimizle insanlığın bilimsel bilgi ve birikimine katkıda bulunmaya gayret ediyoruz.

Dünya genelinde giderek artan asimetrik tehditlere karşı temel ihtiyaçlar olan kritik tesis ve sınır güvenliği teknolojilerinde en yenilikçi ileri görüntüleme ve biyometrik güvenlik çözümlerini sunuyoruz.

Sağlık sistemlerine yönelik olarak da modüler, yapay zeka tabanlı öngörüsel teşhis yapabilen ve teknolojideki son gelişmeler neticesinde sağlık yönetimi, görüntüleme ve tedavi sistemleri gibi yüksek teknoloji ile entegre olmuş çözümler sunuyoruz.

Telefon 0312 589 41 50
Faks 0312 589 41 60
Adres Üniversiteler Mah. İhsan Doğramacı Bulvarı Titanyum Blok No:17/B Zemin Kat ODTÜ Teknokent Çankaya Ankara
Web Adresi lentatek.com