NETA ELEKTRONİK CİHAZLAR SAN. ve TİC.A.Ş.

NETA İletişim, özellikle telemetri, GNSS, FTS, havadan ve yerden veri linki ve uydu iletişimi gibi geniş bir uygulama yelpazesine sahip anten ve RF ürünleri konusunda uzmanlaşmış bir tasarım ve üretim şirketidir.
Tüm ürünler kendi Ar-Ge merkezi tarafından tasarlanmakta ve İstanbul Türkiye'deki NETA üretim tesislerinde üretilmektedir. Birçok doktoralı ve yüksek lisanslı mühendis dahil olmak üzere 150'den fazla çalışanı vardır. Ar-Ge bünyesinde; anten ve RF, elektronik, yazılım ve mekatronik tasarım ekipleri bulunmaktadır. 
Ana ürünler konformal, wrap around ve blade tiplerinde geliştirilen omni veya yönlü karakteristikli antenlerdir. 
Ayrıca UHF, L-band, S-band, C-band, Ku-band'dan Ka-band'a kadar değişen frekanslarda parabolik, cassegrain, slotted dalga kılavuzu yapıları da bulunmaktadır.NETA, hazır ürünlerin yanı sıra platforma ve uygulamaya özel koşulların önemli olduğu durumlarda özel tasarımlar da yapmaktadır. Konformal antenler, bir uçağın gövdesi gibi belirli bir platform için tasarlandıkları ve optimize edildikleri bu tür uygulamalardır.

NETA, anten ürünlerinin yanı sıra özellikle LOS (Line of Sight) ve uydu uygulamaları için sinyal arama ve takibinin de yapıldığı anten sistemleri geliştirmektedir. Data Link sistemi İHA'lar için uçtan uca bir çözümdür. Yer Veri Terminali ve Hava Veri Terminali, anten, RF ve modem bileşenlerinin anahtar teslim çözüm olarak sağlandığı sistemin her iki ucudur.NETA ayrıca, ürünlerin MIL-STD ve ticari standartlar için çevresel koşullar için belirli gereksinimleri karşılamasını sağlayan bir şirket içi test merkezine sahiptir.

NETA, ISO9001-2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetimi, ISO10002:2018 Müşteri Memnuniyeti Yönetimi, Milli ve NATO Tesis Güvenlik İzni Sertifikalarına sahiptir.

Telefon: 0216 420 43 43
Faks: 0216 420 43 49
Adres: Yukarı Dudullu Organize Sanayi Bölgesi And Sitesi No:18 34775 Ümraniye ISTANBUL
Web Adresi: neta.com.tr