NORA GLOBAL LOJİSTİK A.Ş.

Merkezi İzmir'de olan Nora Global Lojistik 1997 yılında kurulmuş olup, 2005 yılında İstanbul, 2017 yılında Cibuti ve 2018 yılında Etiyopya'da şubelerini faaliyete geçirmiştir. Ofisleri İstanbul ve İzmir'de olmasına rağmen, operasyonel ağ ve taşıyıcılarla güçlü ilişkiler sağlamaktadır.

Ayrıca 2023 yılında Amerika ve Almanya'da ofis açılması planlanmaktadır.

Bugün güvenilir, şeffaf ve hızlı bilgi akışı sağlayan, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ve yazılım altyapısı ile sektörde katma değer yaratan bir şirket olarak faaliyetlerini sürdürmektedir ve gelişmeye devam edecektir.

Yüzde yüz milli ve yerli sermaye ile yönetilen şirketimiz, sektörünün öncü firmaları arasında yer almaktadır.

Nora Global Lojistik 2015 yılından itibaren savunma lojistiği faaliyetlerini arttırmış ve bu konuda sayılı firmalardan biri haline gelmiştir.

T.C. Milli Savunma Bakanlığı'nın resmi resmi nakliye firmalarından biriyiz ve onlar adına ve Türkiye'deki diğer bazı devlet temelli şirketler için DG ve patlayıcılar da dahil olmak üzere birçok savunma kargosunu taşıyoruz. 

Ayrıca BM ve NATO'nun doğrudan, üçgen ve çapraz ticaret gönderilerini konteynerli, güvenli, dökme yük veya hava taşımacılığı yoluyla da taşıyoruz. DG'nin yanı sıra araçlar vb. için askeri / savunma kargo taşımasında uzman ve uzmanız. 

Tüm izinlere, lisanslara ve sertifikalara sahibiz, özellikle bu tür operasyonları yapmak için NATO ve Türk MOD'dan Tesis Güvenlik Yetki Belgesine sahibiz ve bazı askeri hava üslerinde de birçok sevkiyat gerçekleştirdik. 
 

Telefon: 0232 464 56 60
Faks: 0232 464 56 63
Adres: ALSANCAK MAH. 1479 SOK. NO:15 D:21 KRİSTAL-2 İŞ MERKEZİ KONAK İZMİR
Web: noraglobal.com.tr