NORM SANAYİ ÜRÜNLERİ İMALAT VE DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ

4 grup şirketi ile yenilikçi düşünce, ileri teknoloji ve kaliteyi esas alıyor.

Norm, 1988 yılından bu yana 4 şirketi ile üretim ve hizmet alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Söz konusu alanlarda kaliteyi esas alarak ve teknolojiyi sürekli geliştirerek en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlayan şirketlerimiz, uluslararası pazarda da başarılı bir performans sergiliyor.

Çağdaş bir yönetim anlayışı ile çevreye ve insana faydalı projeler geliştiriyoruz.

Misyonumuz, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini anlayarak, ürünlerimizi uluslararası standartlarda ve en hızlı şekilde kullanıcılara sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

Vizyonumuz, yenilikçi projeler geliştirerek pazarda söz sahibi olmaktır.

Firmamız Kimyasal, Biyolojik, Radyolojik, Nükleer (KBRN) Koruyucu Elbise, Çizme ve Eldiven üretimi yapmaktadır. Ürettiğimiz KBRN koruyucu ürünler NATO AEP-38 standardına göre üretilmekte ve test edilmektedir. Ürettiğimiz ürünler yüksek koruma kapasitesine sahip, konforlu ve hareket kabiliyetini kısıtlamayan ürünlerdir.

Gömlek üzerine ve altına giyilebilen balistik koruyucu yelekleri farklı koruma seviyelerinde üretiyoruz. Üretmiş olduğumuz balistik koruyucu yeleklerin koruma seviyeleri IIA, II, IIIA, III ve IV'tür. Ayrıca tam korumalı ve taktik patlayıcı imha kıyafetleri (EOD) ve mayın temizleme kıyafetleri de üretiyoruz.

Ayrıca 105 mm, 120 mm, 155 mm gibi hafif ve ağır silah mühimmatları da satıyoruz.

Telefon 0216 593 14 70 - 72 - 73
Faks 0216 593 24 73
Adres Tuzla Birlik Organize Sanayi Bölgesi Aydınlı Mahallesi TEM Yan Yol 1.Cadde 6.Sokak No.3 Tuzla İSTANBUL
Web Adresi normltd.com