NUROL MAKİNA ve SAN.A.Ş.

1976 yılında kurulan Nurol Makina, 1992 yılından bu yana savunma sektöründe faaliyet göstermekte olup, halen Ankara'daki modern tesislerinde 4x4 taktik tekerlekli zırhlı araç üretimi yapmaktadır.

Nurol Makina, çelik zırhların işlenmesinde kullanılan 5 eksenli lazer kesiciler, 7 eksenli robotik kaynak makineleri, hidrolik eksantrik presler, ısıl işlem ve boyama ünitelerini içeren son teknolojik altyapıya dayalı yüksek bir üretim kapasitesine sahiptir.

Kara platformları segmentinde özgün tasarımları ile her zaman diğer firmalardan ayrışan Nurol Makina, hendek geçişi ve engel tırmanışı, yan ve dik yamaç tırmanışı, engebeli arazi geçişi ve derin fording gibi performans testlerinin yapılabildiği bir test alanına sahiptir.

Nurol Makina, başta Türk Silahlı Kuvvetleri ve Emniyet Genel Müdürlüğü olmak üzere yurt dışındaki kuruluşlar için Ejder YALÇIN 4x4, NMS 4x4, Ilgaz 4x4, Ejder TOMA 4x4 ve Ejder Kunter 4x4 üretmektedir.

Nurol Makina, gücünün geniş çalışan ailesinden ve onların savunma sektöründeki yenilikçi çabalarını kurumsal değerlerine ve 40 yılı aşkın mühendislik deneyimine bağlı kalarak harmanlama becerisinden geldiğinin bilincindedir.

Nurol Makina, tasarım ve teknolojiyi birleştirerek, ulusal kalkınma, toplumsal fayda ve çevre koruma ilkelerine bağlı kalarak, Türkiye'de sektör lideri konumunu sağlamlaştırmaya devam etmektedir.

Telefon 0312 267 05 30
Faks 0312 267 01 55
Adres Ankara Organize Sanayi Bölgesi Avrupa Hun Cad. No:6 06935 Sincan ANKARA
Web Adresi nurolmakina.com.tr