ONUR YÜKSEK TEKNOLOJİ A.Ş.

1991 yılında kurulan "ONUR Yüksek Teknoloji A.Ş." (ONUR), vizyonu ile savunma ve sivil sektör için görev kritik ses/veri iletişim sistemleri ve çözümleri üretmekte, benzersiz ve ileri teknolojiye sahip Ses İletişim Sistemleri ve Veri İletişim Sistemlerinde profesyonel mühendislik ile bölgesel bir lider olmaktır.

ONUR, özellikle üç iş alanına odaklanan bağımsız ve özel bir şirkettir:

  • Ses İletişim Sistemleri
  • Veri İletişim Sistemleri
  • CNS & ATM Sistemleri Entegrasyonu

ONUR, katma değerli yazılım geliştirme, görev kritik iletişim sistemleri tasarımı, karmaşık ses iletişim uygulamaları, eski telsiz ve telefon sistemlerinin IP ağlarına uyarlanması, operatör konsolları, ses ve veri iletişim ve kayıt sistemleri, IP üzerinden radyo (RoIP) sistemleri, Radyo üzerinden IP (IPoR) sistemleri, IP üzerinden ses (VOIP) sistemleri, eğitim ve simülasyon sistemleri ve mobil hava kontrol kulesi sistemleri sağlar.

SES İLETİŞİM SİSTEMLERİ, HF/VHF/UHF telsizler, telefonlar, interkom sistemleri ve eski ses dağıtım sistemleri dahil olmak üzere çoklu iletişim kaynaklarının etkili bir şekilde birbirine bağlanmasını sağlar. Havadan yere (A/G) ve yerden yere (G/G) iletişimi sağlamak için kontrolörler tüm kaynaklara son derece sezgisel kullanıcı arayüzleri aracılığıyla erişebilir.

Ses/Veri Kayıt ve Tekrar Oynatma Sistemi (ORS-IP2000) tüm sesli iletişimi, radar ekranlarını, radar değişim verilerini ve Ham Radar Verilerini kaydedebilir ve tekrar oynatabilir. Endüstri standardı VGA/DVI/HDMI ekran görüntülerini kaydetmek ve yeniden oynatmak için 3. parti sistemlerle arayüz oluşturabilir.

VERİ İLETİŞİM SİSTEMLERİ, mobil Ad-Hoc ağlarının kurulması ve yönetimi için somut bir çözüm olarak ortaya çıkmakta, ölçeklenebilirlik ve esneklik sunarken bağlantıyı etkin bir şekilde geliştirmektedir. Sistem, diğer yeni nesil IP tabanlı Yüksek Kapasiteli LOS, SATCOM, HF, UHF ve GSM sistemlerine ek olarak eski telsizler için IP tabanlı örgü ağ yeteneği getiriyor. Veri iletişim sistemlerimiz, insan müdahalesi olmadan kurulan ve sürdürülen kesintisiz, ad-hoc mesh ağına dayanmaktadır.

Telefon: 0312 235 15 50
Faks: 0312 235 15 40
Adres: MUTLUKENT MAH. 1942. CAD. NO: 39 06800 ÜMİTKÖY ANKARA
Web: onur.net