POLİTEM PLASTİK ve TEKSTİL PAZ. SAN. DIŞ TİC. A.Ş.

Politem Plastik olarak mühendislik plastikleri (Compound Polyamide) ve geri dönüşüm plastikleri (Recycle Polyamide) alanında Türkiye'nin önde gelen üreticilerinden biriyiz. 
Çerkezköy'deki fabrikamız ve diğer tesislerimiz bu alandaki en son üretim teknolojileri ile donatılmış olup, bu sektörde 20 yılı aşkın tecrübeye sahip çalışanlarımız ile Elektrik & Elektronik, Otomotiv, Silah Sanayi, Beyaz Eşya, İnşaat, Mobilya, Reklam ve Ambalaj sektörlerinde lider firmalara üretim yapmaktayız.

Son üç yılda Polyamid'in yanı sıra PP, PVC, POM, ABS, PC, PET, PPA, PBT, PE, PMMA ve Akrilik levha gibi ürünlerle ürün yelpazemizi genişlettik.

Özellikle Akrilik Levha alanında yaptığımız yatırımlarla ülkemizin en son teknoloji ile üretim yapan firması haline geldik.

Son yatırımımızla her türlü "polipropilen compound" üretimini de bünyemize kattık. Beyaz eşya, otomotiv, silah sanayi ve E&E sektörlerinin kullandığı "polipropilen compound" üretimi ile yıllık kapasitemizi 60.000 tona çıkardık.

Mühendislik plastikleri, askeri ve sivil havacılıkta kullanılacak parçalar için denizaltı camı (özellikle İHA, SİHA, Uçak ve Helikopter) dipçik, şarjör, tetik, kundak gibi parçalar için, özellikle silah sanayi için milli piyade tüfeği parçaları Lumbuzlar, kurşungeçirmez plakalar, siperlikler, gambotlar için püskürtme başlıkları vb. için plakalar üretilmektedir

Telefon: 0850 500 23 33
Faks: 0850 500 27 77
Adres: VELİKÖY OSB SANAYİ BULVARI NO:31 KAPI 3/A VELİKÖY ÇERKEZKÖY TEKİRDAĞ
Web: politem.com