SİMSOFT BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ LTD.ŞTİ.

Simsoft, 2006 yılında simülasyon sistemleri, askeri yazılımlar ve ciddi oyun uygulamaları üzerine araştırma ve geliştirme yapmak üzere kurulmuştur. Hem ulusal hem de uluslararası sivil ve askeri kuruluşlar tarafından kullanılmakta olan yüzlerce simülatör geliştirmiş ve kurmuştur. Simsoft, halihazırda çok tanınmış uluslararası kuruluşlara çeşitli kapsam ve alanda birçok yazılım ürünü teslim etmiştir.

Halihazırda yüksek standartlı proje yönetim süreçleri için CMMI Level 3 sertifikasına sahip olan Simsoft, dört ana grup altında faaliyet göstermektedir: Simülatör Sistemleri, Savunma, Havacılık & Uzay Sistemleri, Görsel Sistemler ve Oyun & Simülasyon. Her grup kendi uzmanlık alanında yerli ve milli altyapısı ile ileri teknoloji hizmet ve ürünler geliştirmeye çalışmaktadır.

Merkez ofisi ODTÜ Teknokent Ankara/Türkiye'de bulunan Simsoft'un ayrıca Bilkent Cyberpark/Türkiye, Hacettepe Teknokent/Türkiye, Teknopark İstanbul/Türkiye, SİMMER Ankara/Türkiye ve Florida/ABD'de ofis ve iştirakleri bulunmaktadır.

Telefon 0312 210 00 46
Faks 0312 210 00 47
Adres ODTÜ Teknokent SATGEB Bölgesi Ortak Bina 1. Kat Ar-GE Ofisleri ODTÜ ANKARA
Web Adresi simsoft.com.tr