TEKNOPAR ENDÜSTRİYEL OTOMASYON SAN. ve TİC. A.Ş.

Teknopar, 1996 yılında Ankara'da kurulmuş, Ar-Ge yapan bir KOBİ'dir ve endüstriyel tesisler, enerji, mobilite ve savunma sektörleri için Türkiye'nin önde gelen otomasyon sistemleri ve çözümleri sağlayıcılarından biridir.

Şirket, mühendislik ve üretim altyapısını geliştirerek faaliyet alanını, müşterilerine mekanik, hidrolik, otomasyon, kontrol ve bilgi teknolojilerinin entegre uygulamalarının sağlandığı geniş bir hizmet yelpazesi ve uçtan uca çözümler sunacak şekilde genişletmiştir.

Gelişen teknolojiler yakından takip edilerek en son gelişmeler endüstriyel uygulamalarımıza dahil edilmekte, geliştirilen ve hayata geçirilen endüstriyel projeler hem ekonomik hem de teknik olarak gereksinimleri en üst düzeyde karşılayacak şekilde planlanmaktadır. Şirketimiz bilgi teknolojilerini kontrol, otomasyon, robotik ve operasyonel teknolojilerle birleştirerek endüstriyel haberleşme sistemleri, servo kontrollü hareket sistemleri, gömülü yazılımlar, endüstriyel yazılımlar ve bilgi işlem platformları geliştirmektedir.

Telefon: 0312 395 99 20
Faks: 0312 395 99 30
Adres: İVEDİK OSB 1471. CAD. NO:3-5 06378 YENİMAHALLE ANKARA
Web: teknopar.com.tr